Na czym polega system VortalCloud?

Vortalcloud.com to system, dzięki któremu możesz w szybki i prosty sposób opublikować własne lub zamówione u nas artykuły na należących do systemu, pogrupowanych w kategorie vortalach - stronach dedykowanych jednemu, konkretnemu tematowi.

Dzięki wielu własnym rozwiązaniom możemy opublikować Twój artykuł w ciągu 24 godzin od momentu akceptacji przez moderatora.

Artykuły publikuje się w pakietach, które oprócz limitów artykułów zawierają też różne ilości linków wychodzących (follow i nofollow) oraz podlinkowywania wewnętrznego i zewnętrznego.

Najprościej proces dodawania artykułów opisuje poniższy schemat:

Jak działa vortalcloud?

Bacznie czuwamy nad jakością dodawanych artykułów, dlatego przed zakupem jakiegokolwiek pakietu warto zapoznać się z wymaganiami jakie stawiamy dodawanym treściom.

Content Marketing łączy się z SEO:

  • tworzenie świadomości marki
  • wzrost konwersji
  • budowanie lojalności klientów
  • dotarcie do nowych odbiorców
  • umocnienie wizerunku firmy
  • naturalne, bezpieczne pozycjonowanie

Współcześni klienci są zmęczeni nachalnymi przekazami reklamowymi. Aby dotrzeć do nich ze swoim produktem, należy zacząć od zmiany sposobu komunikacji. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa content marketing – metoda nastawiona na spersonalizowany przekaz, odpowiadający na potrzeby użytkownika i umożliwiający mu samodzielne odnalezienie Twojej oferty. Istotne znaczenie w realizacji strategii content-marketingowej ma edukacja: dostarczanie informacji, których szuka Twój potencjalny klient.
Mogą to być porady, recenzje produktów, materiały video lub artykuły tematyczne skupione wokół zainteresowań grupy docelowej - ważne, żeby były wartościowe z punktu widzenia odbiorcy. Dając swoim klientom konkretną, rzetelną odpowiedź na ich potrzeby, pokazujesz, że zależy Ci na ich satysfakcji. Dzięki Twoim komunikatom odbiorcy otrzymują wymierne korzyści, które znajdują odzwierciedlenie w ich codziennym życiu. W ten sposób zaczynasz pełnić istotną rolę w życiu konsumenta – a stąd już o krok od zainteresowania marką i kupna Twojego produktu!

Pamiętaj: content marketing to jedna z najskuteczniejszych form nowoczesnej reklamy, która buduje profesjonalny wizerunek firmy, generuje leady, pozwala dotrzeć do nowych odbiorców oraz tworzy z nimi długotrwałe relacje oparte na interakcji i zaangażowaniu. Dzięki bezpośredniemu powiązaniu tej metody z SEO oraz PR uzyskujesz kompleksowe działanie o nieporównywalnie wysokiej efektywności i długotrwałych rezultatach w porównaniu do tradycyjnych form reklamy.

Dowiedz się więcej:

Więcej technicznych informacji znajdziesz po zarejestrowaniu się w dziale pomoc. Przygotowaliśmy tam odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz reguralnie dodajemy materiały pomocnicze - filmy i instrukcje z przykładami.

Masz więcej pytań? Żaden problem! 

Zarejestruj się i przejdź do działu z pomocą!

Dołącz do nas